!!! UPOZORNĚNÍ  - Omezený provoz : Objednávky uhrazené od 23.3. do 14.4., budou průběžně odesílány od 15.4.2021. Z důvodu Lázeňské léčby. Děkuji za přízeň a za pochopení .

LR- PH proužky (12ks)

 
Tip Efekt lupa
 

Balení PRO BALANCE:  obsahuje 12ks proužků

Slouží ke zjištění hodnoty PH

Snadné použití doma , pro celou rodinu vždy po ruce !

 

 

Dostupnost Skladem (2 ks)
86 Kč    
Značka LR Health & Beauty
Kategorie Péče o pleť, tělo a vlasy
Záruka Uvedena na obale
 

Kategorie: Pomůcky 

Použití: Je třeba mít připravenou čerstvou moč v kelímku. Suchými prsty odtrhněte jeden testovací proužek. Testovací proužek ponořte na 1 sekundu do moči, vyjměte a otřepejte přebytečné kapky moči. Podle hodnoty pH změní proužek na navlhčeném místě svou barvu. Po 2 minutách porovnejte barvu s barevnou stupnicí. Zjistěte hodnotu, která se nejvíce přibližuje zbarvení testovacího proužku (přesnost zjištění plus mínus 0,1 pH). Použitý proužek zahoďte do odpadkového koše. Pro analýzu si vyžádejte odbornou radu.

 

Poznámka: Nepoužité testovací proužky se mohou zbarvit např. působením světla. Jejich funkčnost tím však nebude narušena.

 

Vyhodnocení: Uprostřed dne se optimální pH v moči pohybuje v hodnotách mezi pH 6,8 a 7,2. Tento rozsah hodnot zjistíte dle čárek pod barevnou stupnicí. Pokud je hodnota pH menší než 6,8, jedná se o překyselení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: