Jak jsem začala blogovat

Po skoro roce jsem si řekla, že to zkusím a uvidím. Nemám žádnou představu ani plán . Bude to  nárazové, nepravidelné a bez osnovy.  Takové ty spontánní chvilky, kdy máte potřebu, že to z vás musí ven. 
Moničin obchůdek Mks vznikl v době, kdy se mi začalo stýskat po mém opravdovém kamenném obchůdku, který jsem chtě nechtě musela uzavřít z více důvodů. Malé město vystřídalo město větší, ale láska k ruční práci ta zůstala stejná.
Založila jsem si více jak před rokem na Fb  malý virtuální obchůdek, kam si ukládám své výrobky vyrobené ručně Mks. Taky občas upeču , nebo uvařím takové ty rychlovky a ráda se s nimi podělím s ostatními s myšlenkou, že v dnešní uspěchané době se to někomu bude hodit.
Mám pohybový handicap, ale i přesto miluju pohyb a k pohybovým aktivitám využívám každou chvilku, kdy to jen trošku jde .Ať už cyklistika nebo jen  plavání,  je to fuk:-) . Beru to jako relaxaci po kolotoči všedních dnů..  Pohyb pro radost, pohyb je život a že když se hýbu tak žiju. I o tom se chci podělit, ukázat, že život nekončí,  že každý den nám přinese něco jiného, nového. Že někdy je den růžový a někdy by se člověk vůbec neviděl.  Každá zkušenost, každý okamžik v našem životě nás posiluje. Důležité je nevzdat to. Najít si i v tom špatném, něco pozitivního. Uvědomit si, že  je pozdě vážit si něčeho, až když to ztratíme. Nic není důležitější než my a naše děti!
Dneska startuju Blog vážně i nevážně jedný obyčejný ženský. 
Cítím nervozitu :-D i zvědavost. A stejně jako při závodech mám potřebu vykřiknout ,, STAAART :-)  JEDEME DÁL,, 
Třeba se vám můj blog bude líbit, možná  se sem opět vrátíte a připojíte i komentář na který se už teď těším !
Monča Mks
 
 
 
 
NajduZboží.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení