Nahřívací polštářky

 Nabízíme polštářky s pohankovou náplní ve více variantách : pouze pohankové slupky, pohankové slupky s levandulí, pohankové slupky s mátou.

 

Varianty:

  • s levandulí: Levandule lékařská má uklidňující účinky. Používá se pro uvolnění a relaxaci. Její vůně navodí pocit klidu, migrénách, předrážděnosti, nespavosti, bušení srdce a rozčílení.

 

  • s Mátou: Máta, její peprmintová vůně uvolňuje dýchací cesty. 

    Máta pomáhá také s bolestí, například svalů, hlavy, břicha nebo i v případě menstruačních obtíží.  

  • pouze pohankové slupky: Pohankové slupky velice dobře akumulují teplo -Nahřívací polštářky můžete nahřát na sluníčku, v mikrovlnné troubě nebo na topení. Naakumulované teplo využít: při bolestech břicha, menstruačních bolestech, bolestech hlavy, při zablokování páteře, krku, přinášejí úlevu při dně, revmatických bolestech končetin a kloubů, předcházejí tvorbě křečových žil; ...  Nachlazené naopak pomáhají snížit horečku nebo ulevit od spálenin.

UPOZORNĚNÍ !!!
Je nutné zajistit rovnoměrné zahřívání polštářku! Ujistěte se, že otočný talíř mikrovlnné trouby se po vložení polštářku volně otáčí. Dodržujte stanovený postup nahřívání v mikrovlnné troubě ( max. 1 min na 600W! ). Nenechávejte polštářek v době nahřívání bez dozoru.

 Nahřívací polštářky neslouží jako léčiva. Při zdravotních potížích, vždy navštivte lékaře a poraďte se s ním.

 

8 položek celkem

Cena

99169
199169

Značky

Položek k zobrazení: 8
NajduZboží.cz